EPG w Hyperion

Awatar użytkownika
zukon
Site Admin
Posty: 3513
Rejestracja: środa 04 maja 2022, 20:17
Has thanked: 6 times
Been thanked: 186 times
Wiek: 49
Poland

Re: EPG w Hyperion

Post autor: zukon »

Jeszcze raz, bo nie dociera: nie zrobiłbym ABSOLUTNIE NIC, gdyby nie to, że @azman26 napisał, że KOŃCZY z EPG :!:

Napisał to chyba na WSZYSTKICH MOŻLIWYCH FORACH, napisał na mchat (którego nie widzicie)...

Taki przykład: jak wam przyślą pismo, w którym informują, że przyjdzie monter i urżnie Wam rurę z gazem z końcem roku bo się nie opłaca to co robicie :?: Bo ja szukam alternatywnego źródła energii, żeby w zimie moja rodzina nie zmarzła :mrgreen: Wywalam kasę na inny piec i czekam, aż monter przyjdzie i urżnie tą rurę... I nie obchodzi mnie, że nagle zmienili zdanie i jednak ten gaz się im opłaca...

Rozumiecie analogię :?: Tu zrobiłem dokładnie to samo: zabezpieczyłem sobie EPG :mrgreen: Nikogo NIE ZMUSZAM do korzystania, alternatywa jest dla mnie :!:

No QFA :!: Trochę powagi, jesteście dorośli :?: Teraz wyrzygiwanie, że zapewniłem sobie alternatywę bo EPG od @azman26 jednak będzie, bo ochłonął :?: A co będzie za tydzień :?: Znowu jak w bajce "O chłopcu, co krzyczał wilk idzie" :?:

@azman26 ochłoń :!:

Przydatne linki:
Mój download na MEGA Postaw mi kawę na buycoffee.to Mój kanał na Youtube Polecam Surfshark
Odliczanie
Awatar użytkownika
J.M.Oizo
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 25 sie 2025, 19:12
Poland

Re: EPG w Hyperion

Post autor: J.M.Oizo »

Każdy kto tworzy EPG alternatywne dla tego z satelity jest wielki i należą się im podziękowania i

@Zukon czy jest szansa żeby twoje EPG działało na innych softach czy ono jest dedykowane tylko dla Hyperiona?
Awatar użytkownika
zukon
Site Admin
Posty: 3513
Rejestracja: środa 04 maja 2022, 20:17
Has thanked: 6 times
Been thanked: 186 times
Wiek: 49
Poland

Re: EPG w Hyperion

Post autor: zukon »

Jeśli ktoś korzysta to kilka dni temu zaktualizowałem EPG dla epgimport:
- dodałem nowe transpondery między innymi TVS, Filmboxów, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Eleven, C+ itd
- zmieniłem źródło dla kanałów sportowych z Polsatu (fight, extra, sport itd)
- dodałem Kanał Zero z SAT

Przydatne linki:
Mój download na MEGA Postaw mi kawę na buycoffee.to Mój kanał na Youtube Polecam Surfshark
Odliczanie
Bolek@791
Posty: 6
Rejestracja: środa 03 gru 2025, 21:25
Poland

Re: EPG w Hyperion

Post autor: Bolek@791 »

zukon pisze: wtorek 26 maja 2026, 11:10 Jeśli ktoś korzysta to kilka dni temu zaktualizowałem EPG dla epgimport:
- dodałem nowe transpondery między innymi TVS, Filmboxów, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Eleven, C+ itd
- zmieniłem źródło dla kanałów sportowych z Polsatu (fight, extra, sport itd)
- dodałem Kanał Zero z SAT
Takie pytanie mam. Co muszę zrobić żeby z twojego EPG korzystać?
Awatar użytkownika
zukon
Site Admin
Posty: 3513
Rejestracja: środa 04 maja 2022, 20:17
Has thanked: 6 times
Been thanked: 186 times
Wiek: 49
Poland

Re: EPG w Hyperion

Post autor: zukon »

Czytać ze zrozumieniem :D

Przydatne linki:
Mój download na MEGA Postaw mi kawę na buycoffee.to Mój kanał na Youtube Polecam Surfshark
Odliczanie
j00zek
Posty: 135
Rejestracja: piątek 22 sie 2025, 06:36
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Poland

Re: EPG w Hyperion

Post autor: j00zek »

Bolek@791 pisze: czwartek 04 cze 2026, 22:15 Takie pytanie mam. Co muszę zrobić żeby z twojego EPG korzystać?
zainstalować
image.png
image.png (413.84 KiB) Przejrzano 112 razy
i wybrać
image.png
image.png (13.54 KiB) Przejrzano 109 razy
Uwaga: C+ 4K MA NIEDZIAŁAĆ nie jest to błąd wtyczki E2Kodi tylko celowe działanie dostawcy.
NIE odpowiadam, na zgłoszenia problemów nie zawierające logów.
zzzz84
Posty: 78
Rejestracja: sobota 14 maja 2022, 19:12
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times
Poland

Re: EPG w Hyperion

Post autor: zzzz84 »

Mam "Polska" ale bez "by Zukon". Tak ma być?
Ustym 4K PRO
Hyperion X.2
Awatar użytkownika
zukon
Site Admin
Posty: 3513
Rejestracja: środa 04 maja 2022, 20:17
Has thanked: 6 times
Been thanked: 186 times
Wiek: 49
Poland

Re: EPG w Hyperion

Post autor: zukon »

W Hyperion - tak :mrgreen: W innych obrazach - nie wiem i nie obchodzi mnie to :Laie_67:

Przydatne linki:
Mój download na MEGA Postaw mi kawę na buycoffee.to Mój kanał na Youtube Polecam Surfshark
Odliczanie
Bolek@791
Posty: 6
Rejestracja: środa 03 gru 2025, 21:25
Poland

Re: EPG w Hyperion

Post autor: Bolek@791 »

j00zek pisze: piątek 05 cze 2026, 08:52
Bolek@791 pisze: czwartek 04 cze 2026, 22:15 Takie pytanie mam. Co muszę zrobić żeby z twojego EPG korzystać?
zainstalować


i wybrać


Dzięki wielkie :JC_ThankYou:
ODPOWIEDZ