Jeszcze raz, bo nie dociera: nie zrobiłbym
ABSOLUTNIE NIC, gdyby nie to, że
@azman26 napisał, że
KOŃCZY z EPG
Napisał to chyba na WSZYSTKICH MOŻLIWYCH FORACH, napisał na mchat (którego nie widzicie)...
Taki przykład: jak wam przyślą pismo, w którym informują, że przyjdzie monter i urżnie Wam rurę z gazem z końcem roku bo się nie opłaca to co robicie

Bo ja szukam alternatywnego źródła energii, żeby w zimie moja rodzina nie zmarzła

Wywalam kasę na inny piec i czekam, aż monter przyjdzie i urżnie tą rurę... I nie obchodzi mnie, że nagle zmienili zdanie i jednak ten gaz się im opłaca...
Rozumiecie analogię

Tu zrobiłem dokładnie to samo: zabezpieczyłem sobie EPG

Nikogo NIE ZMUSZAM do korzystania, alternatywa jest dla mnie
No QFA

Trochę powagi, jesteście dorośli

Teraz wyrzygiwanie, że zapewniłem sobie alternatywę bo EPG od
@azman26 jednak będzie, bo ochłonął

A co będzie za tydzień

Znowu jak w bajce "O chłopcu, co krzyczał wilk idzie"
@azman26 ochłoń
