Ja machnąłem na to ręką i kilka dni temu wziąłem pakiet rodzinny YouTube Przy 4 osobach i kilkunastu urządzeniach w domu (TV, chromecast, telefony, tablety, komputery...) działa to fajnie i bez stresowo Jeszcze się Siostra ucieszyła, bo dostała 1 licencję
Czasem święty spokój jest ważniejszy niż szarpanie się z apką